Про OnTop Extrem Shop, Полтава

OnTop Extreme Shop - молода команда, але за плечима інструкторів немалий досвід.

c_500_500_16777215_00_images_articles_wi_ontop1.jpg

Ми ходили річками Саян та Карпат, долали пороги Алтаю, Карелії та Кавказу, удосконалювали свою майстерність на зборах інструкторів, самі виховували керівників походів та інструкторів.

ON TOP Еxtreme shop – команда, яка ставить перед собою завдання не просто повести людей у ​​похід, ми йдемо разом з Вами, разом долаємо перешкоди, разом відпочиваємо та вже після походу всі розуміють, що стали однією командою!
Наші цілі та завдання – пропаганда серед молоді активного способу життя та популяризація спортивного туризму!

А ще ми хочемо показати і показуємо, що активний відпочинок доступний всім, і вік - не критерії - набагато важливіше це бажання!

Наші інструктори беруть активну участь у зльотах та змаганнях, що проводяться обласною федерацією спортивного туризму, а також беруть участь у складі обласної команди у змаганнях на Кубок України та Чемпіонатах України з водного туризму.

Ми організовуємо та проводимо походи вихідного дня, категорійні походи водні та піші.

У зимовий час ми організуємо виїзди на снігові гірки, свята в засніженому лісі з багаттям, спідницею та хороводом, лижні походи, поїздки з катанням на лижах та сноубордах у горах Кавказу та Карпат. У нас працює пункт прокату туристичного спорядження.

І якщо Вам від 2 і до .. і при цьому Ви сильні духом, ініціативні і мрієте підкорювати вершини, проходити порожисті річки, вирушити в далеку подорож на велосипеді - МИ ЗАПРОШУЄМО ВАС у подорож з командою ON TOP Еxtreme!!!

Наші клієнти стають нашими друзями!