«Літо в Карпатах» НОВА ПРОГРАМА!!!

Подробнее: «Літо в Карпатах» НОВА ПРОГРАМА!!!

«Літо в Карпатах»

НОВА ПРОГРАМА!!!

Авторська програма!!!

Увага всім любителям гір! Ми жадаємо відправити вас у подорож вашої мрії. На Вас чекає незабутній відпочинок на свіжому повітрі на тлі гірських пейзажів Карпат і професійно складена програма з авторськими екскурсіями розроблені професіоналами OnTop Extreme.

Софієвський Парк. Поїздка в Умань з Полтави.

Софіївський парк-райське містечко в Черкаській області. Радимо Вам поїхати на екскурсію до Софіївського Парку вже цієї осені, коли природа змінює фарби і як художник прикрашає всі кольорові палітри. .

Софіївський Парк - один із найпрекрасніших парків Європи, спроектований найкращими архітекторами Західної Європи для Графа Потоцького.

Софіївський Парк відомий далеко за межами України. Це шедевр світового садово-паркового мистецтва. Тут все створено для натхнення, відпочинку, піших прогулянок.

Софіївський Парк відомий безліччю містків, нагромадженням кам'яних брил, каскадом водоспадів і тихими озерами. На території Парку багато альтанок для відпочинку та інших цікавих куточків. Софіївський Парк в Умані - одне з найцікавіших місць, де можна приємно відпочити сім'єю та отримати масу найкращих вражень.

На екскурсію до Умані з відвідуванням Софіївського Парку ми пропонуємо поїхати з Полтави. Виїзд о 23:00 ночі. Наш автобус забере Вас містом. О 10:00 ми приїдемо до Умані. Вартість екскурсії парком - 60 грн.

16:00 – Виїзд назад.

Вартість нашого туру - 570 грн. (поїздка відбудеться за наявності у групі від 12 осіб)

Найближча подорож 6 жовтня 2018 року.

 

 

 

      

Полтавщина містична.

Містика (від грец. «прихований», «таємний») — віра в існування надприродних сил, з якими таємничим чином пов'язана і здатна спілкуватися людина; також — сакральна релігійна практика, яка має на меті переживання безпосереднього єднання з Богом (або богами, духами, іншими нематеріальними сутностями). У переносному слововжитку містика означає сукупність явищ і дій, що особливим чином пов'язують людину з таємною істотою та силами світу. Маршрут може бути складений на 1 або 2 дні.

Диканька. Огляд етнохутора. Відвідування св. Микільської церкви. 800 літніх дубів. Історія садиби та роду Кочубеїв. Місця проживання козаків – характерників. Таємні ходи Диканьки. Містик Гоголь. Історія його народження та здібностей. Відвідування Свято-Троїцької церкви, яку Гоголь описував у повісті «Вечори на Хуторі біля Диканьки». Екскурсія музеєм-заповідником ім. Н.В. Гоголів. Село Великі Будища. Музей українського весілля. Ритуали, посвяти на весіллі.

По дорозі є безліч красивих місць, де в невимушеній обстановці ми зможемо перекусити.

Керівництво маршруту залишає за собою можливість змінити послідовність відвідування об'єктів.

Вартість поїздки-230 грн / чол.

Додатково оплачується вхід до музеїв:

Музей-заповідник ім. Н.В. Гоголя вхід 40 грн/особа, театралізована екскурсія 600 грн/група (до 15 осіб)

Музей ВЕСІЛЛЯ у с. В. Будища вхід 10 грн/особа, театралізована екскурсія 400 грн/група (до 20 осіб)

За бажання екскурсію можна продовжити у гончарній майстерні. Особистий досвід учасників виготовлення глиняного виробу на гончарному колі. (Оплачується додатково)

 

OnTop Extreme Shop