Походи з дітьми

c_500_500_16777215_00_images_gallery_vodniy_IMG_9182.jpg

Незабаром літо! А значить, що ми зможемо вирушити у довгоочікуваний похід разом із нашими дітками! З маленькими дітками легше ходити у водні походи на байдарках. На сплаві річкою не доводиться довго ходити пішки і нести рюкзак, а завантажувати байдарки з великим задоволенням допомагають навіть найменші учасники походу. Нас часто запитують, як змусити непосидіння дитини всидіти на місці?

Таких проблем ніколи не було. Навіть найбільші "непосиди" так захоплювалися сплавом-походом на байдарках, що мами завжди дивувалися. Такої зміни картинки діти раніше не бачили - тут уже поплив, там черепашка на колоди гріється, а ось і лелека пролетіла над нами, та так низько, що малюки аж голови нахилили.

У таборі теж дітям є чим зайнятися. Вони і дрова шукають, і "будиночки" свої-намети допомагають встановлювати.

А вечорами Ваші діти з великим задоволенням грають, сидять біля вогнища і разом із дорослими співають пісні, а ті, хто вже не перший раз у поході, дозволять собі розповісти історію про минулорічні походи.

Походи з дітьми пішки – дуже відповідальний момент. Цього сезону ми плануємо піти в піший похід до Карпат. Тривалість таких походів – 6-8 днів. У походах з дітьми денки влаштовуються набагато частіше, ніж звичайно. Та й тривалість ходового дня дозволить сім'ї з дітьми брати участь у поході без напруження.

 

 

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Намагайтеся підготувати Вашого малюка до походу. Розкажіть, що з ним будуть й інші діти, спробуйте походити пішки на невеликі відстані. Якщо Ви йдете в похід влітку, завчасно привчіть дітей до панамок. Купуйте невеликий, але зручний рюкзачок для Вашого малюка, нехай він знає, що там у нього найнеобхідніші речі - улюблена іграшка, ліхтарик, дощовик.

Одяг дитині підберіть за сезоном. Але куртка та запасне взуття мають бути і влітку

Не забудьте взяти особисту аптечку, в ній має бути жарознижувальне, регідрон, смекта, пластир. Основну похідну аптечку на групу ми завжди беремо.

Влітку візьміть дитячий крем та крем від засмаги.

Маршрути для ПОХОДІВ З ДІТЬМИ ми підбираємо індивідуально для вікових груп. Якщо у Вас виникли запитання чи побажання – ми раді будемо їх вислухати.

Звіт про похід із дітьми на байдарці читайте ТУТ