Карпати. Піший похід Свидовецьким хребтом

 c_500_500_16777215_00_images_gallery_karpaty2020_IMG_20190920_164910.jpg

Карпати восени так само чудові, як і взимку. Така різноманітність кольорів буває хіба що на палітрі художника. Під час пішого походу в Карпати можна побачити щонайменше три сезони - це літня спека з теплим грозовим дожем і купанням у гірському озері, весняні прохолодні вітри, і перший сніжок на перевалах.

Хребет Свидовець розташований на південному сході найвищої частини українських Карпат поблизу географічного центру Європи. У хорошу погоду з нього відкриваються краєвиди на багато десятків кілометрів навколо. Видно майже всі Карпати.

До походу готуватися треба добре. Наші досвідчені інструктори допоможуть Вам правильно підібрати одяг за сезоном і все спорядження. Групи зазвичай збираємо не більше 4-12 осіб. За 5-6 днів походу Ви по-справжньому закохаєтеся в Карпати, і приходити сюди Вам захочеться знову і знову. Супроводжує групу по всьому маршруту інструктор, який добре знає маршрут, розповість Вам багато цікавих історій, навчить навичок ходьби в горах. Фотоматеріали про піший похід Свидовійським хребтом можна побачити тут

 

Вартість 4-денного походу 1900 грн.