Гірськолижний Драгобрат із Полтави.

dragobrat_poltava1

Запрошуємо провести неймовірний відпочинок із компанією ON TOP EXTREMЕ на найвищому гірському курорті України!

Гірськолижний курорт Драгобрат - це місце, де кожен зможе знайти розвагу до душі.

Для тих хто хоче відпочити від міської метушні Драгобрат пропонує затишні кафе та колиби, де ви зможете провести душевні вечори з друзями з чашкою глінтвейну, сидячи біля каміна. Вдень можна нескінченно гуляти курортним містечком насолоджуючись казковою зимою Карпат.

Смарагдові ялинки під білими покривалами зачаровують переливаючись на сонці ніби в дорогоцінному камінні. Тихі величні гори захоплюють, заворожують, вражають, створюючи особливу атмосферу. Спокій та умиротворення проникає глибоко в середину, заспокоює та наповнює новою енергією.

Тут кожен знайде собі схили до душі, є де розвернутися і досвідченим райдерам та початківцям. Навіть увечері життя на Драгобраті вирує! Адреналін, незабутні позитивні емоції, сміх і нестримне бажання повернутися сюди знову - це те, що чекає на Вас у цій поїздці!

Виїзд із Полтави! Виїзд із Києва!

1.02.2022 - 7.02.2022

Вартість 4800 грн

5 активних днів

Програма туру:

День 1: 1.02.2022 Вівторок

16:00 – виїзд з Полтави

21:00 (орієнтовно) – виїзд з Києва.

День 2: 2.02.2022 Середа

Вже до обіду ми будемо в Карпатах, які зустрінуть нас білими вершинами, яскравими селами та неймовірною атмосферою. Кришталево чисте повітря, високі стрункі ялинки, унікальні мінеральні джерела, пейзажі - все це цілий рік приваблює безліч туристів з усіх куточків країни і не тільки.

По дорозі ми зупинимося в пивоварні, де кожен зможе вибрати собі справжнє карпатське пиво на будь-який смак.

За наявності часу до заселення в готель ми можемо заїхати до найвищого водоспаду Закарпаття – Труфанецького водоспаду та побачити Струківську церкву Вознесіння Господнього у селі Ясеня.

Поселення у готель у комфортні номери.

Усі охочі можуть після поселення вирушити на схил і повністю насолодитися першим днем ​​на гірськолижному курорті Драгобрат.

Вечеря та відпочинок.

День 3-5: 3.02.2022-5.02.2022

Активно катаємо найкращими схилами курорту, проводимо атмосферні дружні вечори, насолоджуємося Карпатами, компанією та спілкуванням.

День 6: 6.02.2022 неділя

Качаємо першу половину дня.

15:00 (орієнтовно) – виїзд до Полтави.

День 7: 7.02.2022

10:00-11:00 (орієнтовно) – приїзд до Полтави.

Рекомендуємо в автобус взяти з собою невелику зручну подушку та плед.

Прокат ON TOP EXTREM із задоволенням надасть оренду гірськолижного спорядження та гірськолижного одягу, цін прокату на день згідно з прайсу на сайті.