Софієвський Парк. Поїздка в Умань з Полтави.

Софіївський парк-райське містечко в Черкаській області. Радимо Вам поїхати на екскурсію до Софіївського Парку вже цієї осені, коли природа змінює фарби і як художник прикрашає всі кольорові палітри. .

Софіївський Парк - один із найпрекрасніших парків Європи, спроектований найкращими архітекторами Західної Європи для Графа Потоцького.

Софіївський Парк відомий далеко за межами України. Це шедевр світового садово-паркового мистецтва. Тут все створено для натхнення, відпочинку, піших прогулянок.

Софіївський Парк відомий безліччю містків, нагромадженням кам'яних брил, каскадом водоспадів і тихими озерами. На території Парку багато альтанок для відпочинку та інших цікавих куточків. Софіївський Парк в Умані - одне з найцікавіших місць, де можна приємно відпочити сім'єю та отримати масу найкращих вражень.

На екскурсію до Умані з відвідуванням Софіївського Парку ми пропонуємо поїхати з Полтави. Виїзд о 23:00 ночі. Наш автобус забере Вас містом. О 10:00 ми приїдемо до Умані. Вартість екскурсії парком - 60 грн.

16:00 – Виїзд назад.

Вартість нашого туру - 570 грн. (поїздка відбудеться за наявності у групі від 12 осіб)

Найближча подорож 6 жовтня 2018 року.