На байдарках з дітьми!

Ось і літо, а значить, що ми можемо вирушити у довгоочікуваний похід разом із нашими дітками!

За традицією перший такий похід у сезоні приурочений до Дня захисту дітей!. Цього разу більшість молодих туристів, які брали участь у металі, можна сказати, вже мають досвід байдаркового походу. Та й мамам було простіше, вони вже знали, що їхні малюки нікуди не тікають, швидко знаходять спільні інтереси в компанії, і на відміну від домашньої кухні значно частіше запитують, "Коли ж їстим?" 9 дорослих та 11 дітей-все у гарному настрої з піснями та промовками стали на воду в районі Петрівка та розпочали свій маленький триденний байдарковий похід!

По дорозі обговорювали черепах, дятлів, куріпок, що зустрічалися, ділилися успіхами в школі, співали пісні і звичайно ж купалися. Не дивлячись на різний вік, а нашим діткам було від 3 до 15 років, усі грали разом. відгадували загадки та вигадували номери на конкурс художньої самодіяльності.

На ночівлю зупинилися у Вакуленцях. Тут дітлахи взяли участь у Дитячому Обласному зльоті з туризму, який проводила Обласна федерація спортивного туризму. І всім нам було дуже приємно, що навички походу допомогли дітям зайняти призові місця. Вони бігали на смузі прип'яття, ходили на каяках, малювали, співали. А в неділю разом із мамами та татами брали участь у змаганнях.

І знову в дорогу. Решта кілометрів до Полтави пройшли так само весело.

Розлучатися було трохи сумно, але попереду наших молодих туристів чекають нові походи та пригоди!