В похід з дітьми

Скоро літо, а значить, що мис можемо вирушити у довгоочікуваний похід разом із нашими дітками!

З маленькими дітлахами легше ходити у водні походи. На сплаві річкою не доводиться довго ходити пішки і нести рюкзак, а завантажувати байдарки з великим задоволенням допомагають навіть найменші учасники походу. Нас часто запитують, як змусити непосидю дитину сидіти на місці? Таких проблем ніколи не було. Навіть найбільші "непосиди" так захоплювалися сплавом, що мами завжди дивувалися. Такої зміни картинки діти раніше не бачили - тут уже поплив, там черепашка на колоди гріється, а ось і лелека пролетіла над нами, та так низько, що малюки аж голови нахилили.

У таборі теж дітям є чим зайнятися. Вони і дрова шукають, і "будиночки" свої-намети допомагають встановлювати.

А вечорами Ваші діти з великим задоволенням грають, сидять біля вогнища і разом із дорослими співають пісні, а ті, хто вже не перший раз у поході, дозволять собі розповісти історію про минулорічні походи.

За традицією перший такий похід у сезоні приурочений до Дня захисту дітей!. Цього разу більшість молодих туристів, які брали участь у металі, можна сказати, вже мають досвід байдаркового походу. Та й мамам було простіше, вони вже знали, що їхні малюки нікуди не тікають, швидко знаходять спільні інтереси в компанії, і на відміну від домашньої кухні значно частіше запитують, "Коли ж їстим?" 9 дорослих та 11 дітей-все у гарному настрої з піснями та промовками стали на воду в районі Петрівка та розпочали свій маленький триденний байдарковий похід!

По дорозі обговорювали черепах, дятлів, куріпок, що зустрічалися, ділилися успіхами в школі, співали пісні і звичайно ж купалися. Не дивлячись на різний вік, а нашим діткам було від 3 до 15 років, усі грали разом. відгадували загадки та вигадували номери на конкурс художньої самодіяльності.

На ночівлю зупинилися у Вакуленцях. Тут дітлахи взяли участь у Дитячому Обласному зльоті з туризму, який проводила Обласна федерація спортивного туризму. І всім нам було дуже приємно, що навички походу допомогли дітям зайняти призові місця. Вони бігали на смузі прип'яття, ходили на каяках, малювали, співали. А в неділю разом із мамами та татами брали участь у змаганнях.

І знову в дорогу. Решта кілометрів до Полтави пройшли так само весело.

Розлучатися було трохи сумно, Але попереду наших молодих туристів чекають нові походи та пригоди!